Vánoční stromeček může být pastí

Při instalaci vánočního stromku je nutné počítat s tím, že jej budou obdivovat i domácí zvířátka. A nezůstane-li u pouhého prohlížení, může dojít ke karambolu. A jsou známy případy, kdy zvíře stromek strhlo na svíčku a ten vzplál. Každá pohybující se věc, která se blýská a chvěje, vybízí ke zkoumání.

Může to znít jako zbytečné varování, ale skoro každý veterinární lékař by mohl potvrdit, že nikoli. Veselý pejsek může stromek porazit, poplašená kočka také. Nelze doporučit používání pyrotechniky ani prskavek. Lesklé řetězy, šustící obaly, to vše může způsobit, že se zvíře vyplaší a něco sobě nebo svému okolí způsobí. Nemluvě o tom, že může požít něco nejedlého nebo zdraví škodlivého.

 

Při servírování štědrovečerní večeře může dojít i k situacím, na které se dlouho nezapomene. Například i k tak kuriózním, jako zažili v rodině s kanárkem. Vypustili jej, aby si také užil atmosféry svátečního večera a on spadl do vařící polévky. Nutno dodat, že to dobře dopadlo.*

 

Šťastné a veselé Vánoce!

 

Josef Duben

PR KVL

Komentáře ke článku 4

  • CAVRIL NEWTON

    Recovery expert referral.
    HOW TO RECOVER LOST BTC I lost my bitcoin to fake blockchain.com impostors on Facebook, they contacted me as blockchain official support and I fell stupidly for their mischievous act, this made them gain access into my blockchain wallet account, whereby  7.0938 btc  was stolen from my wallet in total .I was almost in a comma and dumbfounded because this was all my savings I banked up on , waiting for bitcoin rate to improve . Then  my niece recommended me to an expert, I researched online and found the recovery expert , with the contact address- QUADHACKED@GMAIL.COM .I wrote directly to the specialist explaining my loss. Hence, he  helped me recover my bitcoin  just after 2 days he helped me launch the recovery program , and the culprits were identified as well , all thanks to his expertise . I hope I have been able to help someone as well . Reach out to the recovery specialist to recover you lost funds from any form of online scam  .

  • alexander castro

    Ahoj! Jsem Aulakh K Rupinder z Victoria Australia. Jsem profesionální makléř / odborník na binární opce, koučuji / mentoruji aspirující internetové podnikatele, jak prostřednictvím online obchodu vybudovat stabilní a stálý zdroj pasivního příjmu. Rád bych věděl, jestli znáte obchod s binárními opcemi? Laskavě kontaktujte aulakhkrupinder@gmail.com a získejte / dozvíte se více o obchodování s binárními opcemi, o tom, jak to funguje, jaké jsou jeho výhody a jak můžete začít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *